Kurumsal şirketlerin mobil hayata kolayca adım atabilmesi için strateji oluşturan Simternet, sektördeki deneyimini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olan Simternet, hazırladığı güncel uygulamalarla müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir.

Piyasadaki tüm mobil işletim sistemlerine uyumlu çözümler geliştiren Simternet, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan uca rehberlik eden Simternet, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü müşterilerine sunmaktadır.

Müşterilerinin her zaman pazarın bir adım önünde yer almasını sağlayacak çözümler geliştiren Simternet, kurumlara sunduğu özel uygulamalarıyla öne çıkmaktadır. Müşterilerinin;

  • En uygun platform ya da platformları seçmesi,
  • Karşılaştığı güçlüklere en uygum çözümleri getirmesi,
  • Marka kimliği ile en iyi görünüm ve tutarlılığı yaratması için destek vermektedir.


Mobil Arayüz Tasarımı

Deneyimli UX/UI tasarım uzmanlarıyla müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Simternet, ürünlerinin kalite ve farklı tasarımlarıyla, piyasadaki rakiplerinden ayrışmasını kolaylaştırmaktadır. Müşteri odaklı tasarım uygulamaları ve yaratıcılığını ortaya çıkartan Simternet, bilgi mimarisi ve arayüz tasarım uzmanlığını kullanarak, son kullanıcıların ürün ile etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay arayüzler oluşturmaktadır.

Mobil Uygulama Çözümleri Simternet, iOS, Android, Windows 8 ve diğerlerinde kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koymaktadır.

 

 

 
 
Copyright © 2005 Metrosoft Inc.Tüm Hakları Saklıdır.
Çamlık Mh.İkbal cd.Tütün Sk. A Blok No:29 kat:3 Daire:10  Ataşehir 34774, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 (850) 532 9793,Fax : +90 (216) 594 7171, E-mail : info@metrosoft.com.tr