Seo kelimesi İngilizce “Search engine optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olarak lanse edilir. AJANS ARTIBİR arama motoru optimizasyon hizmetini “Kurumsal Seo” markası ile müşterilerine sunmaktadır. Optimizasyon ekibi yine tamamen AJANS ARTIBİR’ in kendi bünyesindedir.

 

Seo; arama motorlarında websitenizin anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo uygulanan websiteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan optimizasyon çalışması ile websiteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir seo çalışması ile anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamaları elde edersiniz.

 

Websiteleri; doğal yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan seo çalışmaları ile ulaşırlar. İnternette bilinir olmanın yolu, iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Eğer websitenizin popülerliğe ulaşmasını istiyorsanız, mutlaka seo yaptırmalısınız. Arama motorları bir websitesinin popülerliğini, artan organik kullanıcı sayısıyla, site ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler ile kazanılan doğal ve kaliteli backlink (bağlantılar) ile değerlendirir. Seo çalışması yapılan websitelerinde odak noktası daima ‘özgünlük’ olmalıdır. Özgün olmayan hiçbir çalışma websitenize yarar sağlamaz. Aksine, çeşitli algoritmalara da takılmasına sebep olabilir.

Google Optimizasyonu ve diğer arama motorlarında en iyi sonucu almak ve rakiplerinizin de neler yaptığını analiz ederek, farklı stratejilerle öne çıkmak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 
 
Copyright © 2005 Metrosoft Inc.Tüm Hakları Saklıdır.
Çamlık Mh.İkbal cd.Tütün Sk. A Blok No:29 kat:3 Daire:10  Ataşehir 34774, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 (850) 532 9793,Fax : +90 (216) 594 7171, E-mail : info@metrosoft.com.tr