TELEFON:  +90 850 532 97 93                                                      info@metrosoft.com.tr                                                                                           


 

 

 
 

 

 

İ

Google adwords sponsor bağlantı reklamları, seçilen anahtar kelimeler ile Google’da yapılan arama sonuçlarında ya da diğer reklam yayınlanan sitelerle ilgili, içeriklerle ilişkili olarak yayınlanan reklamlardır. AJANS ARTIBİR’ in tescilli markası olan Click House profesyonel e-reklam hizmetleri kapsamında Google Adwords Sponsor olarak, Google’ın hem iş ortağı, hem de roketli ajansı olup, Google reklam hizmetlerinde de sizleri en iyi şekilde temsil etmektedir.

Google Sponsor hizmetini firmalar doğrudan Google sitesi üzerinden de alabilmektedir. Bu alanda profesyonel bir firma ile çalışmanın size hem tıklama başı maliyet (TBM) olarak bu hizmetin daha düşük bir maliyete gelmesi, hem de rakiplerinizden daha üst sıralarda çıkmak gibi avantajları sunulmaktadır. Click House müşterilerinin hesaplarını günlük takip etmekte ve sizi çeşitli sıklıklarda bilgilendirmektedir.

Maaliyeti arttıran kelimelerde sizi daima bilgilendirecek, Adwords reklamları ile direk hedef müşteriye ulaşmanızı sağlayacak bir ajans arıyorsanız, biz yine buradayız. Üstelik sınırsız sayıda anahtar kelime seçebilir, günlük harcama limitinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Click House Reklam veren rekabeti ile oluşacak fiyat farklarını sizin adınıza takip etmektedir.

Google Adwords ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat için 850 532 97 93 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 
 
Copyright © 2005 Metrosoft Yazılım Geliştirme Sanayi & Ticaret A.Ş.Tüm Hakları Saklıdır.
Çamlık Mh.İkbal cd.Tütün Sk. A Blok No:29 kat:3 Daire:10  Ataşehir 34774, İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 (850) 532 9793,Fax : +90 (216) 594 7171, E-mail : info@metrosoft.com.tr